Libeň

Půjčky od soukromých osob / investorů Libeň Praha

Pokud hledáte aktuální nabídky půjček od soukromých investorů v obci Libeň Praha, nabízíme vám pomocnou ruku v podobě zprostředkování aktuálních nabídek a poptávek, které můžete najít výše na této stránce. Tento server žádné půjčky přímo neposkytuje, ale nabízíme jak soukromým osobám, tak žadatelům o půjčku bezplatný nástroj pro vložení či vyhledání aktuálních inzerátů, které se týkají půjček od soukromých osob v lokalitě Libeň, ale i blízkém okolí. Pokud máte zájem, můžete zdarma Vložit nabídku či poptávku po půjčce od soukromého investora (osoby) podobně jako je tomu například na serveru zonky.cz, pouze s tím rozdílem, že zde se musíte dohodnout s jedním konkrétním poskytovatelem půjčky na směnku a s ním uzavřít smlouvu o nebankovní hotovostní půjčce. Upozornění: nezapomeňte si ověřit, zda vámi zvolený soukromý investor z obce Libeň Praha je solidní a důvěryhodný a zda nejde o podvodníka, který se vás pouze pokusí připravit o peníze!

Hotovostní půjčky bez registru Libeň

Ještě před pár lety jste si bez čistého registru dlužníků nemohli půjčit peníze prakticky nikde. Dnes si můžete hotovostní online půjčky bez registru sjednat ihned (během několika minut, případně hodin) na internetu a to u nebankovních společností, které hodnocení bonity klienta a jeho žádost o půjčku provedou bez nahlížení do registru dlužníků. Půjčku (Libeň) můžete v některých případech dostat prakticky okamžitě od jejího schválení, ale připravte se na nepříliš výhodné podmínky, vysoké úrokové sazby i případné poplatky při neřádném splácení. Někteří poskytovatelé půjček bez registru (Solusu) vás přesvědčí okamžitým schválením podané žádosti, jiní zase nízkými či žádnými poplatky a dobrým zákaznickým servisem. Každopádně byste se měli vyhnout podvodníkům a podvodným firmám, které půjčují peníze pouze za účelem "odrbání" klienta a získání jeho majetku. Pokud najdete soukromého investora, který vám dá půjčku bez nutnosti prokazovat se výpisem z registrů dlužníků pro město Libeň, v hotovosti na ruku, pouze na základě podepsání směnky, dejte si pozor, zda neručíte vlastním majetkem, případně rovnou nemovitostí. Perfektní nástroj pro nalezení nejvýhodnější půjčky pro dlužníky je srovnání půjček online. Nevíte co to registr dlužníků je a jaký má význam? Poradíme vám, jak sehnat půjčku v okolí Libně a dalších obcích.
Podrobné informace včetně seznamu bankovních registrů v ČR
 • SOLUS: jde o tzv. firemní registr, kde najdete evidenci dluhů z oblasti leasingu, bankovnictví, distribuce energii, telekomunikací, finančních institucí. Do Solusu můžete být zařazeni již po neuhrazení třech po sobě jdoucích splátek, což se může stát každému.
 • CRÚ: jde o centrální evidenci fyzických osob (OSVČ), podnikatelů a právnických osob. Centrální registr úvěrů je vedený Českou národní bankou (čnb). Jeho autorita je pochopitelně vysoká. Emailový kontakt na správu CRÚ je cru.svyp@cnb.cz. Žádost klienta o výpis Centrálního registru úvěrů (CRÚ). Ke stažení zdarma je zde formulář pro výpis fyzických osob podnikatelů a formulář pro právnické osoby.
 • LLCB (NRKI): Nebankovní registr klientských informací (neboli NRKI) eviduje dluhy z auto leasingů a půjček. Zkratka LLCB znamená Leasing and Loan Credit Bureau.
 • CBCB (BRKI): Bankovní registr klientských informací je mezi českými bankami zdaleka nejvyužívanější registr dlužníků. České bankovní instituce si prostřednictvím této databáze vyměňují informace o bonitě českých klientů a jejich schopnosti splácet dluhy. Zkratka CBCB znamená Czech banking credit Bureau.
 • CERD: Centrální registr dlužníků neboli CERD je čistě soukromá instituce, jejíž databázi využívají (za vysoký poplatek) pouze fyzické osoby. Pro banky a firmy je výpis z centrálního registru dlužníků nepoužitelný.
V USA se pro hodnocení bonity klienta používá kreditní skóre (personal credit score/history). V České republice místo toho máme centrální registry dlužníků, které jsou přístupné jak bankám, tak některým nebankovním institucím (certifikované od ČNB). Tato rozsáhlá a obsáhlá databáze eviduje osoby, které mají závazky vůči věřitelům (bankám, firmám, soukromým osobám), případně své dluhy vůbec neřeší. Do registru dlužníků se můžete dostat i v případě, že zapomenete zaplatit byť jen banální dluh. V České republice se setkáte s těmito bankovními registry

Půjčka Libeň: bez potvrzení o příjmu (mzdy)

Jedním z nejčastějších požadavků bank i některých nebankovních společností a soukromých investorů je potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání od zaměstnavatele (daňový účetní). Žádost o předložení dokladu o minimální i maximální výši hrubého příjmů ze zaměstnání je pro řadu lidí nepřekonatelná překážka. To nejen z důvodu ztráty zaměstnání či pouze příležitostných příjmů "na černo", ale také vzhledem k nízké mzdě (aktuálnímu platu) a tudíž nesplňujícím limitům bank a pojišťoven. Lidé tedy hledají především rychlé hotovostní půjčky bez potvrzení příjmů pro Libeň a další oblasti Česka. Takový druh půjčky na ruku je pro mnohé žadatele vykoupením, pro jiné "danajským" darem, který ještě prohloubí jejich zadlužení a způsobí ještě více problémů. Následným řešením je konsolidace půjček (dluhů) či dokonce kompletní oddlužení a insolvence majetku. Pokud to není váš případ a přesto si chcete sjednat půjčku v Libni Praha bez potvrzení o příjmech ze zaměstnání či podnikatelské činnosti, podivejte se na naší nabídku, případně vložte svou poptávku zdarma do našeho tržiště půjček v čr.

Právní poradna při finanční tísni Praha

Máte potíže s finančním rozpočtem či poskytovatelem bankovní či nebankovní půjčky? Naše poradna při finanční tísni pro Libeň (krajské či okresní město Libeň) je bezplatná a řeší se zde jak problémy s půjčkami, pojištěním či rodinným rozpočtem, tak zákony, které se uvedených témat týkají. Toto diskusní forum funguje tedy zároveň jako bezplatná právní poradna pro Libeň Praha a celou Českou republiku. Je jedno, zda trpíte finanční tísní, nevíte jak si poradit s dluhy, případně hledáte pomoc s volbou vhodné osobní půjčky či hypotéky na bydlení. V diskusi, která je pro všechny zcela zdarma vám poradí jak odborníci na finance či právo a zákony v ČR, tak více či méně zkušení uživatelé. Vložit dotaz do poradny, případně vytvořit vlastní inzerát s nabídkou či poptávkou půjček, můžete přes výše uvedený odkaz. Poradna pro půjčky

Kalkulačka pro výpočet splátek, úroků a délky splácení

Pro ověření výše splátek, úrokových sazeb a doby splácení u půjček či hypoték je zde bezplatná úroková kalkulačka pro rok 2015 - 2016. Kalkulačka slouží pro výpočet výše úroku z prodlení a poplatku z prodlení dle zákona č. 142/1994 Sb. podle občanského zákoníku. Jde o velmi flexibilní a víceúčelový kalkulátor, který je silným spojencem při výběru hypotečního úvěru pro Libeň, případně při porovnání nabídek a parametrů hotovostních půjček od jednotlivých poskytovatelů (věřitelů). Během výpočtu si můžete zvolit měsíční či roční úrok a kalkulačka vám pomůže spočítat také smluvní úrok z prodlení za dané období stejně tak jako celkové roční RPSN splátek a úmor (vzorec, výpočet i definici). Nevíte jak na kalkulačce vypočíst úrok a poplatek z prodlení? Stačí zadat úrokovou sazbu, dlužnou částku a počet dní v kalendářním měsíci. Teď již víte, jak si spočítat půjčku v Libni Praha, případně vypočíst celkové úroky a délku splácení úvěru. Zajímá vás, kolik přeplatíte? Kalkulátor vám spočítá i konečnou výši půjčky včetně přeplatku. Nevíte jak spočítat úmor, tedy splátky jistiny dluhu? Jde vlastně o část splátky, o kterou se snižuje výše dlužné částky.
Online kalkulačka (úroky u půjček a hypoték)
Tato úvěrová kalkulačka slouží pro výpočet měsíčních splátek u půjček, úrokových sazeb u hypoték na bydlení. Můžete si zde spočítat výši a délku splácení jakéhokoli úvěru a porovnat výhody půjček od jednotlivých bank i nebankovních společností. Jednotlivé nabídky a parametry půjček od různých poskytovatelů tak snadno porovnáte dle výše úroku a ukazatele RPSN (roční procentní sazba nákladů).
 Kč
 %
 Kč
 
 Kč

Hypotéky Praha & hypoteční kalkulačka

Nestačí vám běžný spotřebitelský úvěr či větší půjčka? Pak se budete muset poohlédnout po nějaké výhodné hypotéce na bydlení (účelový úvěr), případně americké hypotéce na cokoli (neúčelový hypoteční úvěr). Díky online srovnání hypoték pro Libeň si můžete přímo na internetu porovnat nabídky hypoték bez doložení příjmů, úrokové sazby u hypoték se zástavou nemovitosti (případně bez zástavy) a další varianty dlohodobých finančních produktů od jednotlivých českých bank a hypotečních ústavů. Pomoci při výběru vhodného produktu mohou také uživatelské recenze hypoték a hypotečních poradců v Libni Praha a zajímavé články či příspěvky v diskusních forech. Využíte můžete také naší bezplatné hypoteční poradny pro oblast Praha Libeň a zeptat se na cokoli ohledně doby fixace, úrokových sazeb u hypoték v roce 2015 (úroky jsou na rekordně nízkých hodnotách a stále klesají) a na další související informace.
Potřebujete rychle půjčit a nevíte na koho se už obrátit? Obraťte se na nás poskytneme Vám výhodnou půjčku na cokoliv a bez náhledu do registru či...
Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené a můj příjem je pouze rodičák 7600,- Kč a co dostávám od chlapa 2500,- Kč. Chci se zeptat, zda si mohou...
Dobré odpoledne. Mám dotaz, který se týká mého přítele. Můžete mi vysvětlit, co říkají české zákony o splácení půjčky po zemřelém? Musí někdo z...
Můžete mi někdo vysvětlit, zda mám jako pravidelný dlouholetý střadatel na stavebním spoření nárok na nějakou zajímavou bezúročnou půjčku bez...
Důrazně doporučujeme využít naší hypoteční kalkulačky a spočítat si jak úrokovou sazbu a celkové RPSN (roční procentní sazba nákladů), tak dobu (délku) splácení hypotéky, míru úmoru v jednotlivých měsících roku a míru přeplatku (kolik na hypotéce přeplatíte celkem). Pokud nechcete dát do zástavy svou nemovitost, budete muset zvolit méně výhodnou, ale zato flexibilní neúčelovou Americkou hypotéku určenou na cokoli od rekonstrukce bytu, či koupě rodinného domu, pozemku, ale třeba také na vybavení domácnosti či studia a studijní poplatky pro děti. Pokud hledáte nabídky hypoték bez doložení příjmů, je pravda, že nemusíte bance říkat, kolik vyděláváte a zda máte zaměstnání, ale budete muset ručit vlastním majetkem (nemovitostí) a čerpat můžete maximálně do výše 50% zástavní hodnoty nemovitosti. Hypotéka bez potvrzení o příjmu (Libeň) a daňového přiznání je tedy poměrně nevýhodná!

Finanční poradce Libeň & poradenství

Finanční poradci v České republice rádi opakují, že klíčem k osobním i rodinným financím je dobré finanční plánování. Pokud hledáte finančního poradce pro Libni Praha zdarma, případně bezplatně pro první konzultaci, můžete si zde vytvořit poptávku po finančních službách a najít vhodného konzultanta, který vám může poradit ohledně půjček, hypoték či pojištění přímo pro vaše potřeby. Plat finančního poradce tvoří obvykle provize za zprostředkované služby, čehož bez skrupulí využívá, respektive zneužívá, celá řada "rádoby" poradenských společností. Pokud jste zde proto, že chcete odstartovat kariéru finančního poradce, založte si živnost a zaměřte se na možnosti finančně - ekonomického vzdělání a kurzů pro aktuální finanční produkty. Pravdou je, že finanční konzultanti (Libeň) a poradci vydělávají (mají provize) z prodaných produktů a zprostředkovaných služeb.
Potřebujete rychle půjčit a nevíte na koho se už obrátit? Obraťte se na nás poskytneme Vám výhodnou půjčku na cokoliv a bez náhledu do registru či...
Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené a můj příjem je pouze rodičák 7600,- Kč a co dostávám od chlapa 2500,- Kč. Chci se zeptat, zda si mohou...
Dobré odpoledne. Mám dotaz, který se týká mého přítele. Můžete mi vysvětlit, co říkají české zákony o splácení půjčky po zemřelém? Musí někdo z...
Můžete mi někdo vysvětlit, zda mám jako pravidelný dlouholetý střadatel na stavebním spoření nárok na nějakou zajímavou bezúročnou půjčku bez...
Najdete zde bohužel i celou řadu brigádníků a dočasných na černo pracujících (radících) zaměstnanců. Brigáda finančního poradce je tedy možná, ale o kvalitách takového poradenství nemůže být řeč. Jako zákazník byste si měl najít a přečíst recenze finančních poradců zde na diskusním foru a najít co nejvíce aktuálních informací a reálného hodnocení. V čem vám může schopný finanční poradce pomoci? Jde především o stanovení a rozebrání rodinného finančního rozpočtu a rozpis příjmů (zaměstnání, penze, sociální příspěvky, brigády) a výdajů (celkové rodinné náklady + nečekané výdaje). Jedny z největších poradenských společností v Česku jsou zejména Broker Consulting, Partners, Brokers či IBS Group. Pokud vás zajímá hodnocení a recenze poradců ze společnosti Broker Consulting, hledejte zde v diskusi, případně si založte vlastní dotaz.

Podnikatelské půjčky pro začínající podnikatele.

Pokud potřebujete čerpat nějaké finanční prostředky na odstartování, udržení nebo rozvoj vaší podnikatelské aktivity, budete se pravděpodobně poohlížet po nějaké podnikatelské půjčce. Kromě bankovních úvěrů je zde také nabídka nebankovních půjček pro podnikatele z lokality Libeň Praha a okolí. S žádostí o podnikatelskou půjčku pro začínajícího obchodníka (byznysmena) začněte rozhodně v bance. Tam se dozvíte, zda jste dostatečně bonitní k před-schválení či úplnému schválení žádosti o podnikatelský úvěr ve vámi požadované výši a dle stanovených podmínek. Není od věci ověřit si na internetu informace o aktuálně probíhajících státních grantech a výhodných programech pro podnikatele v Česku. I ve zdejších inzerátech narazíte na podnikatelské půjčky bez zajištění a registru (nahlížení do registrů dlužníků), což jiště mnozí ocení a uvítají, ale nalezené nabídky vždy řádně zvažte a porovnejte jejich parametry mezi sebou. Pokud máte hotové srovnání podnikatelských půjček, spočítejte si reálné náklady pomocí kalkulátoru a rozhodněte se na základě výhodnějších parametrů!
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Nabídka & poptávka půjček
Dovolujeme si vám nabídnout služby našeho bezplatného inzertního serveru pro nabídku a poptávku půjček v ČR. Vkládat inzeráty mohou registrovaní i neregistrovaní uživatelé a aktuální členové batpůjček, kteří nabízejí či poptávají půjčky pro oblast Praha Libeň či jinou českou lokalitu. Kromě free inzerce je zde možnost využít naší bezplatné finanční poradny a informovat se o inzerci půjček pro podnikatele či živnostníky (osvč) v čr či fyzické osoby (nepodnikatele). Prostě, pokud si potřebujete půjčit nějaké peníze a nedosáhnete na bankovní půjčku, zkuste si zde vytvořit poptávku a vyčkejte na tu nejlepší nabídku půjček od soukromých osob a investorů. Inzerce půjček - nabídka a poptávka
Dobrý den.Dostala jsem se do tiživė situace a nemám zní východiska.Potřebuji velice rychle zehnat finanční hotovost ve víši 500 000kč na odkoupení moji bývale nemovitosti.Velice naléhavé spěcha Dëkuji
Máte dluhy, jste v registru nebo máte exekuci na nemovitosti a nechcete přijit o svoji nemovitost i pro vás máme nebankovní půjčku. Příjem neřešíme ani registr a exekuce také nevadí. Žádné poplatky předem u nás také neplatíte. Vše dokážeme vyřídit do jednoho týdne. Ano...
Největší jistota jak získat nebankovní půjčku je požádat si u přímého investora. Investor je schopen Vám vyplatit půjčku v hotovosti a to ještě dnes. Rychlé jednání, poctivé podmínky a hlavně bezpečná úvěrová smlouva je samozřejmostí. Nemusíte mít obavy z podvodných praktik...
Nejčastější inzeráty se týkají nabídky a poptávky rychlých hotovostních půjček bez registru, potvrzení o příjmu a poplatků. Ideální půjčka neexistuje a je třeba brát tyto "půjčkové" pojmy s rezervou a nadhledem.
Přímé bankovnictví v ČR
Exekuce majetku (nemovitosti)
Hrozí vám exekuce majetku od exekutora, který má zákonné právo spravovat vaši nemovitost nebo jiný movitý a nemovitý majetek? To se rozhodně může stát, stačí že jste si kdysi půjčili peníze a nezvládali splácet dle dohodnutých podmínek (byť mohlo jít o nemorálně vysoké úroky a poplatky). Pokud zvažujete obranu a hledáte právníka, nebo alespoň erudovanou odbornou pomoc, můžete vložit svůj dotaz do online poradny pro finanční tíseň pro Libeň a celé Česko - seznam soudních exekutorů. Jsme tu pro vás a nic za to nechceme. Finanční poradna pro pomoc ve věci exekuce je zcela zdarma pro každkého. Pokud hledáte půjčky pro lidi s exekucí na tomto inzertním portále, buďte velmi obezřetní, můžete být pár kroků od ztráty celého majetku. Pozor na exekutory majetku Vaše dotazy se mohou týkat exekuce na plat - výpočet je možný přes online kalkulačku - či rodičovský příspěvek (exekuce po rozvodu a alimenty). Jaké jsou náklady exekuce v insolvenci (u probíhajícího insolvenčního řízení) a za jakých okolností je možné se nátlaku exekutora bránit? Veškeré dotazy týkající se vašich obav z exekuce jsou vítány v naší bezplatné poradně (diskusní forum o exekucích majetku). Orientační výpočet nákladů na exekuci můžete provést přes online kalkulačku. Zabavení majetku státním exekutorem je nepříjemná věc, ale obvykle se lze nějakým způsobem bránit. Zeptejte se.
Seznam neb. společností v ČR
Pokud hledáte kompletní seznam nebankovních společností v České republice, jen těžko jej najdete. Mnozí poskytovatelé hotovostních půjček totiž vystupují pod vícero značkami. Pokud nepohrdnete alespoň částečnou databází nebankovních firem, které půjčují v ČR, mrkněte na níže uvedený seznam, kde najdete jednotlivé firmy a parametry jejich půjček. Důležitým parametrem pro vás bude jistě informace o tom, zda daná společnost požaduje oveření vaší bonity a bezdlužnosti přes výpis z registru dlužníků, zda požaduje potvrzení o příjmu ze zaměstnání (daňové přiznání v případě OSVČ a fyzických osob - podnikatelů) a kolik peněz si od ní můžete minimálně - maximálně půjčit. Mnozí z těchto věřitelů jsou pouhými zprostředkovateli půjček.

Aasa
Peněz k zapůjčení: 10 000 až 50 000 Kč
Splatnost půjčky až: 24 měsíců
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ano
 
BB Půjčka
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 45 000 Kč
Splatnost půjčky až: 12 měsíců
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ano
 
Home Credit
Peněz k zapůjčení: 10 000 až 150 000 Kč
Splatnost půjčky až: 84 měsíců
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ano
 
Profi Credit
Peněz k zapůjčení: 4 999 až 166 000 Kč
Splatnost půjčky až: 48 měsíců
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ano
 
Pronto Půjčka
Peněz k zapůjčení: 5 000 až 50 000 Kč
Splatnost půjčky až: 48 měsíců
Ověření reg. dlužníků: ne Potvrzení o příjmu: ano
 
Provident
Peněz k zapůjčení: 4 000 až 80 000 Kč
Splatnost půjčky až: 100 týdnů
Ověření reg. dlužníků: ne Potvrzení o příjmu: ano
 
Zaimo
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 25 000 Kč
Splatnost půjčky až: 12 měsíců
Ověření reg. dlužníků: ne Potvrzení o příjmu: ne
 
BerPůjčku.cz
Peněz k zapůjčení: 2 000 až 10 000 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Click Credit
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 4 999 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ne Potvrzení o příjmu: ne
 
Cool Credit
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 10 000 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
CreditOn
Peněz k zapůjčení: 500 až 20 000 Kč
Splatnost půjčky až: 40 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Creditportal
Peněz k zapůjčení: 500 až 5 000 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
CZ Mini Credit
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 12 500 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Ferratum
Peněz k zapůjčení: 500 až 10 000 Kč
Splatnost půjčky až: 45 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Kouzelná půjčka
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 10 000 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Kredito24
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 12 500 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ne Potvrzení o příjmu: ne
 
Money Now
Peněz k zapůjčení: 500 až 10 000 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Net Credit
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 12 000 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Omega
Peněz k zapůjčení: 500 až 10 000 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Perfect Money
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 5 000 Kč
Splatnost půjčky až: 28 dní
Ověření reg. dlužníků: ne Potvrzení o příjmu: ne
 
Půjčka 7
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 5 000 Kč
Splatnost půjčky až: 28 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Půjčkomat
Peněz k zapůjčení: 500 až 10 000 Kč
Splatnost půjčky až: 31 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Rychlá půjčka
Peněz k zapůjčení: 500 až 4 500 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ne Potvrzení o příjmu: ne
 
Vata Online
Peněz k zapůjčení: 100 až 4 999 Kč
Splatnost půjčky až: 35 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
ViaSMS
Peněz k zapůjčení: 50 až 12 000 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
 
Zaplo
Peněz k zapůjčení: 1 000 až 12 500 Kč
Splatnost půjčky až: 30 dní
Ověření reg. dlužníků: ano Potvrzení o příjmu: ne
Otázky & odpovědi: FAQ
 • Kolik mohou maximálně přeplatit?
 • Váš dotaz je příliš obecný. Záleží na typu půjčky či hypotéky, době splácení, aktuálních úrokových sazbách a dalších souvisejících poplatcích. Zeptejte se raději přímo v poradně, kde vám odpoví mnohem detailněji.
 • Recenze finančních poradců?
 • Pokud váš dotaz směřuje na aktuální seznamy finanční poradců pro Libeň Praha a jejich recenze a hodnocení, začal bych s hledáním na google nebo seznamu. Najít skutečně schopného poradce rozhodně není snadné, ale pomoci vám můžeme i zde, když si založíte vlastní inzerát či dotaz do finanční poradny s cílem najít co nejschopnějšího osobního finančního konzultanta, případně poradce pro rodinné finance. Cílem je najít někoho, kdo nejde pouze po provizi, ale zavazuje ho dlouhodobá spolupráce a potažmo zisk.
 • Kdo poskytuje půjčky přes SMS?
 • Trhu SMS půjček dominuje Ferratum půjčka po telefonu, ale je zde celá řada dalších nebankovních firem, které vám zprostředkují hotovost, kterou si objednáte přes svůj mobil. Mějte na paměti, že jde o "nákladné" půjčky, jejichž účel neomluví ani rychlost jejich vyřízení.
 • Půjčky pro lidi s exekucí?
 • Samozřejmě, že je zde i nabídka půjček pro žadatele, kteří čelí exekučnímu řízení, nicméně riziko ještě vyššího až neúnosného zadlužení rapidně stoupá a hrozí insolvence majetku. Jedinou cestou z tohoto nepříjemného koloběhu je pak oddlužení fyzických osob dle zákonů a aktuálních podmínek v České republice.
 • Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí 50.000 Kč?
 • Dle vašeho dotazu jsem vyrozuměl, že jste měl/a doposud problémy sehnat nebankovní půjčku, kde by vám nakonec opravdu půjčili domluvenou částku. Pokud je to opravdu tak a vy potřebujete půjčit mezi 50.000 - 100.000 korunami, zkuste naše online tržiště půjček a vytvořte si vlastní inzerát s detailní poptávkou půjčky. Nezapomeňte uvést, kolik si chcete půjčit a za jakých podmínek. Někdo vám opravdu půjčí, stačí jen hledat.
 • Kdo je CRIF – Czech Credit Bureau?
 • Jde o společnost, která dodává a spravuje ratingová a scoringová hodnocení pro subjekty v České republice, ale i ve světě. Kromě toho je také zakladatelem bankovního a nebankovního úvěrového registru (hodnocení bonity klienta) v čr. Pro velké společnosti, pojišťovny a banky vytváří řešení pro řízení úvěrových rizik.
Podnikatelské půjčky a úvěry
Malé firmy, OSVČ a podnikatelé jistě znají ten pocit bezmoci. Máte dobrý podnikatelský plán, ale sehnat peníze na financování nového či udržení (rozvoj) stávajícího podniku je téměř nemožné. Pro banky nejste dostatečně solventní či bonitní a po ruce není žádná jiná alternativa. Vložit nabídku či poptávku po podnikatelské půjčce můžete na zdejším webu zcela zdarma bez jakýchkoli poplatků a provize. Pokud zde žádáte o půjčku pro začínajícího podnikatele (Libeň a okolí), nezapomeňte uvést co nejvíce detailních informací o vás a vašich podnikatelských plánech. Najít rychlou půjčku pro začínajícího podnikatele v hotovosti a bez podvodu ale nemusí být snadné, vybírejte obezřetně a s rozvahou! Půjčky pro podnikatele V inzerátech narazíte na nabídky podnikatelských půjček bez výpisu z registru dlužníků, které umožní spustit podnikatelskou činnost právě těm osvč a firmám, které mají problém se schválením úvěru od banky. Příliš "výhodné" nabídky by vás měly donutit zpozornět a přesvědčit vás, že porovnání podnikatelských půjček od více věřitelů je prakticky nutnost. Pokud si navíc sjednáte takový úvěr od nějaké soukromé osoby (investora), přijdete o možnost nejrůznějších státních grantů a příspěvků pro podnikatele a fyzické osoby v České republice. Databáze dotací a podpor pro podnikatele z evropských fondů a státního rozpočtu ČR. Databáze je průběžně aktualizována a umožňuje pohodlné vyhledávání dle zvolených kritérií. Stejnou pozornost věnujte nabídkám na podnikatelské půjčky bez potrvzení o příjmu z předchozího zaměstnání či zajištění majetkem (nemovitostí).

Slide up
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     rozumím     více informací